جایزه ۵ میلیون تومانی برای یابنده دوبله دیگر از مکس پین ۲

نزدیک ۴ سال است که گفته می‌شود یک دوبله کم‌یاب از بازی Max Payne 2 وجود دارد که حوالی سال ۱۳۸۳ منتشر شده است. با پرس و جوهای میدانی و حتی ارتباط با مدیران بعضی از شرکت‌های قدیمی، دلیل قاطعی بر وجود چنین عنوانی پیدا نشده است.

پدیدآورنده Old Persian Games می‌خواهد این شایعه جذاب را زنده نگاه دارد و به این منظور مبلغ ۵ میلیون تومان به یابنده این اثر پرداخت خواهد کرد.

آراس می‌گوید:

دهه ۸۰ بود که روی کامپیوتر دوستم مکس پین ۲ ____ رو بازی کردم. خیلی وقته گذشته، البته من پکش رو اون‌زمان ندیدم، فقط بهم گفت ____ه. شاید هم ____ و ____ بوده باشه.

متاسفانه اون زمان پیگیر خرید بازی‌های دوبله و آرشیو کردنشون نبودم. چون فکر می‌کردم بازی‌های دوبله تا سال‌های زیادی در بازار موجود می مونن، ولی اشتباه بود.

متن های novelهای بین بازی فارسی بود و همینطور صداهای داخل بازی. کیفیت دوبلش خیلی بهتر از دارینوس بود. صدای کاراکتر مکس با صدای آشنای یکی از دوبلورهای تلویزیون بود. نمی‌دونم کی بود، حرفه‌ای بود.

و M g می‌نویسد:

یه نسخه از بازی آقا مکس پین 2 (علیه السلام) بود که تو دماغی صحبت می کرد در به در دنبال اون دوبله ام به خاطر این که تمام دیالوگ ها ریز به ریز و مو به مو ترجمه و دوبله شده بود نمی دونم ماله کدوم شرکت بود ولی واسه دارینوس و نوین پندار نبود

———————

در حال حاضر دو دوبله از این اثر در دسترس است:

  1. دوبله قدیمی «دارینوس».
  2. دوبله به تازگی منتشر شده توسط «گیم دوبله».

🤑 اگر دوبله سومی را پیدا و ارسال کنید، شما برنده جایزه خواهید بود.